PRAŽSKÁ GOLF KARTA = KREDITKA - Green Fee Kredit Hraj

Hrajte prvotřídní osmnáctky v Praze a v okolí Prahy pod 1 000 korun.

Komu je produkt určen?

Green Fee Kredit Hraj je u nás alternativa ke klasickému členství a ročním hracím poplatkům, které již nemusíte platit. KREDIT vám nepropadá a převádí se do dalšího roku, jen zaplatíte opět roční poplatek. Tento Kredit si složíte na náš účet s Vámi vybranou částkou, kterou vám ihned vložíme na TEETIME.cz a získáte herní kredit na teetime.cz, ze kterého budete čerpat většinu služeb (green fee a další služby z nabídky GFC=PGK) s výraznou až 50% slevou. Z KREDITU můžete platit stejnou až 50% slevu i za vaše známé, nebo rodinné příslušníky, které pozvete na golf do společného flajtu. Produkt je vhodný pro golfisty, kteří chtějí hrát na různých hřištích z nabídky GFC=PGK častěji, nebo i méně častěji, ale nechtějí se vázat na pravidelné poplatky. Každý rok zaplatíte jen roční poplatek max. až 2000,-, a už žádný jiný poplatek neplatíte, tím nepříjdete o další slevy na GREEN FEE.

V čem Green Fee Kredit Hraj je lepší než klasické členství?

Proti běžnému klubovému členství má Green Fee Kredit Hraj tyto výhody:

  • Hrací kredit je přenosný. Není problém s ním zaplatit i za své spoluhráče.
  • Čerpání kreditu není časově omezeno. Vložená částka není vázána na kalendářní rok. Kredit si můžete odčerpávat klidně během i další sezóny, tak jak budete mít možnosti si jít zahrát.
  • S Green Fee Kreditem uhradíte green fee i buggy. Tedy vše, co pro svojí golfovou hru potřebujete, a vše s výraznou slevou. Už nemusíte mít na golfu ve spěchu  kreditku , nebo peníze.

Kolik s Green Fee Kredit Hraj ušetřím?

Částku složenou jako Green Fee Kredit Htaj lze využít při platbě za green fee, přičemž ve všech případech získáte výraznou až 50% slevu.

Slevy na green fee a její výše závisí na typu Vašeho produktu Green Fee Kredit Hraj (podle toho, jak velkou částku si u nás složíte) a pohybuje se od 20 % do 50 %. To znamená, že na hřištích z nabídky GFC=PGK  budete hrát i více jak za poloviční ceny.

Jaké jsou výhody o proti  jiným klubům?

Ve srovnání s členstvím v jiných klubech se Green Fee Kredit Hraj vyplatí zejména kvůli tomu, že:

 

PRAŽSKÁ GOLFOVÁ KARTA = GOLFOVÁ PENĚŽENKA na 19ti VIP hřištích

 

 KDYŽ CHCETE PRODAT SVOJÍ NEMOVITOST

 

LOGO MAXXUS 

 

 

logo prazsky golfovy klub modry 

 
 
 
 

GOLF OPEN TOUR 2023 - by PGK.cz

 

 

Hrajte s námi již 15. ročník GOLF OPEN TOUR 2023 - by pgk.cz

 

logo modre 2023

 Avacom - hlavní partner Golf Open Tour

avacom logo cv

 

    Více zjistíte na

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2010 - 2023 GREEN FEE CLUB - Všechna práva vyhrazena