PRAŽSKÁ GOLF KARTA = KREDITKA s Green Fee Kreditem

Hrajte prvotřídní osmnáctky v Praze a v okolí Prahy i za 500 korun.

Komu je produkt určen?

Green Fee Kredit je u nás alternativa ke klasickému členství a ročním hracím poplatkům, které jsou dva buď 1499,-/rok a využíváte kredit jen pro sebe, nebo zaplatíte 2499,-/rok a tím budete mít kredit přenosný a můžete platit i za spoluhráče ve flajtu stejnou až 50% slevou. KREDIT vám nepropadá a zbytek se vždy převádí do dalšího roku, jen zaplatíte opět roční poplatek. Tento Kredit vám ihned vložíme na https://rezervace.pgk.cz, nebo na teetime.cz a získáte herní kredit ze kterého budete čerpat většinu služeb (green fee a další služby z nabídky GFC=PGK) s výraznou až 50% slevou. Z KREDITU můžete platit stejnou až 50% slevu i za vaše známé, nebo rodinné příslušníky, které pozvete na golf do společného flajtu. Produkt je vhodný pro golfisty, kteří chtějí hrát na různých 23 hřištích z nabídky GFC=PGK častěji, nebo i méně častěji, ale nechtějí se vázat na balíčky her, které nemusí odchodit a tím jim propadnou zbývající hry v balíčku. Každý rok zaplatíte jen roční poplatek buď 1499,-,nebo 2499,- a už žádný jiný poplatek neplatíte, tím nepříjdete o další slevy na GREEN FEE. NIKDE NA HŘIŠTÍCH NEMÁME OMEZENÍ DENNÍCH VSTUPŮ - HRAJETE VŽDY IHNED PODLE VAŠEHO ČASU NA GOLF.

V čem Green Fee Kredit Hraj je lepší než klasické členství?

Proti běžnému klubovému členství má Green Fee Kredit tyto výhody:

  • Hrací kredit nepropadá a může být i přenosný. Není problém s ním platit i za své spoluhráče ve flajtu. Za pouhý roční poplatek 2499,-/rok.
  • Čerpání kreditu není časově omezeno. Vložená částka není vázána na kalendářní rok. Kredit si můžete odčerpávat klidně během i další sezóny, tak jak budete mít možnosti si jít zahrát.
  • S Green Fee Kreditem uhradíte green fee i buggy. Tedy vše, co pro svojí golfovou hru potřebujete, a vše s výraznou slevou. Už nemusíte mít na golfu ve spěchu  kreditku , nebo peníze.

Kolik s Green Fee Kreditem ušetřím?

Částku složenou jako Green Fee Kredit lze využít při platbě za green fee, přičemž ve všech případech získáte výraznou až 50% slevu. Například na Karlštejně o víkendu hraje celý flajt za 60% slevu. Na 3 hřištích Buggy zdarma (Benátky + Kácov + Molitorov).

Slevy na green fee nezávisí na výši složeného Green Fee Kreditu. Pohybuje se stále cca od 20 % do 60 % o víkendu na Karlštejně. To znamená, že na hřištích z nabídky GFC=PGK  budete hrát i více jak za poloviční ceny.

Jaké jsou výhody o proti  jiným klubům?

Ve srovnání s členstvím v jiných klubech se Green Fee Kredit vyplatí zejména kvůli tomu, že:

 

GOLF OPEN TOUR 2024 - by PGK.cz

 

 

zaHrajte si již 16. ročník GOLF OPEN TOUR 2024 - by pgk.cz

 

logo modre 2024

 Avacom - hlavní partner Golf Open Tour

avacom logo cv

 

    Více zjistíte na

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2010 - 2024 GREEN FEE CLUB - Všechna práva vyhrazena