GREEN FEE OPEN TOUR 2012

2.místo BOHUSLAV LUX ( VYBRAL PŮLROČNÍ KARTU 2013 NA KARLŠTEJN ), 3.místo M. KUBAŘ ( VYBRAL 5x fee ), 4.místo LENKA KŘIKAVOVÁ ( VYBRALA 3x fee )
JIŘÍ KALETA SI ODNESL LOS SE ZÁJEZDEM DO TURECKA VČETNĚ 4x FEE.

ABSOLUTNÍ VÍTĚZKOU JE: VĚRA LUXOVÁ VYBRALA SI DVOUDENNÍ ZÁJEZD DO NĚMECKA S 2x GREEN FEE

PHráč12345678910111213141516171819FIN
1LUXOVÁ VĚRA3438402940036313035032363829243590516
2LUX Bohuslav293635303404032031029026220301572461
3KUBAŘ Martin35343400270031250000314001166334
4KŘIKAVOVÁ Lenka00028320002828353834242535000307
5ŠIMČÍK Tomáš00000000262600350362832380221
6ŠTAUBERT Karel0000029030290035380000360197
7KAABI Faouzi00000000000343200002648140
8SPUDICH Jiří31038003232000000000000133
9GREGOV Robert03200003500031002700000125
10VRABEL František0000000000000000314038109
11NEWERLA Jiří00000002200270000253300107
12PREISINGER Josef000000000230000004034097
13DOPITA Miroslav000000340024330000000091
14POLÁK Jiří00000000000000000217091
15VÁPENKA Pavel000000028000330030000091
16RADEV Denis000003300320250000000090
17VÁVRA Zbyněk360031000000000000018085
18PAŘÍKOVÁ Nikola0000000000000000008080
19CIRMON Eduard0000000000000000007676
20ŠTĚPÁNEK Martin00000000380000038000076
21KASÍK Helmut00360000000000360000072
22RAJMONT Adam00000000000400002900069
23KREJČÍ Ladislav0000000000000000006868
24LAZUKIČ Dragan33000035000000000000068
25BAZIKA Anna Beatriz00000000000000333400067
26ŠOLÝ Jaroslav00000000000000350031066
27PLAČEK Tomáš00000002504000000000065
28BENÁTČAN Lukáš0000000000000000006464
29LUX Marek32000000000031000000063
30MACHALÍČKOVÁ Lucie00000000352800000000063
31DVOŘÁK Marek0000000000000000006262
32DLABOLA Petr00000000029000320000061
33KUDLÁČEK Roman00000003302700000000060
34ROUDENSKÝ Petr0000000000000000006060
35DAVIDOVÁ Marcela00000310000000002700058
36JALOVECKÝ Michal0000000000000000005858
37VANĚČEK Martin0000000000000000005656
38HLAVATÝ Martin00000000003400020000054
39ČUŘÍN Tomáš0000000000000000005454
40JELÍNEK Robert28000024000000000000052
41KALETA Jiří0000000000000000005252
42MELOUN Jiří00000000000000003417051
43HRUBEŠ Jan00003600000000000014050
44TICHÝ Petr00000000000003000020050
45TRAMBA Josef0000000000000000005050
46MACHÚT Marek00000000000000033016049
47FRANEK Tomáš0000000000000000004646
48BOCHAROV Vlacheslav0000000000000000004444
49HAMPL Karel0000000000000000004242
50BEZDĚKOVSKÝ Jakub0400000000000000000040
51BOHIN Michal0000000400000000000040
52DUŠEK Adam0000040000000000000040
53HRADECKÝ Pavel0000000000000040000040
54KVASNIČKA David0000000000400000000040
55LUKAVSKÝ Jindřich0000000000000000004040
56MARTÍNEC Ondřej4000000000000000000040
57MATOCHA Lukáš0000000000000400000040
58NEJDLOVÁ Martina0000000000004000000040
59RANČÁK Jan0004000000000000000040
60ZAKHARUK Pavel0000000040000000000040
61AUR Filip00000000000000026013039
62BLAŽEK Radomil0000000380000000000038
63BUDERA Petr0000380000000000000038
64EBERT Petr0000038000000000000038
65HAUFER Rostislav0000000000000003800038
66HORVAI Robert0000003800000000000038
67KOPLÍK Jakub0000000003800000000038
68MARTINEC Štěpán3800000000000000000038
69MROZEK Zdeněk0003800000000000000038
70NAGY David0000000000000000380038
71BAŽANT David0000000360000000000036
72BERČÍK Lumír0000000000000000003636
73KLOUDA Michal0000000003600000000036
74KURKA Josef0000000036000000000036
75MICHAL Petr0000000000000000360036
76PEŠEK Lukáš0000000000000003600036
77WALTER Patrik0003600000000000000036
78ZRZAVÁ Markéta0000036000000000000036
79ŠTIČKA David0000000000360000000036
80BAŽANTOVÁ Monika0000000350000000000035
81JINDRA Tomáš0350000000000000000035
82MICHÁLEK Jiří0000350000000000000035
83MROZKOVÁ Stanislava0003500000000000000035
84SLABÝ Tomáš0000000000000000035035
85ČERNÝ Stanislav0000000000000350000035
86BRADÁČ Marek0003400000000000000034
87KLEMENT Karel0000000340000000000034
88KREJČÍ Michal0000000003400000000034
89LAVICKÝ Tomáš0000000000000034000034
90PETRŽILKA Jiří0000000000000000003434
91PŘEČEK Michal0000000000000340000034
92STRAKA Tomáš0000034000000000000034
93CEMPER Petr0000000000000330000033
94FAFL Martin0000000033000000000033
95LACINA Vladimír0000330000000000000033
96NĚMCOVÁ Marie0000000000003300000033
97SLÁDEK Jaroslav0000000000000000033033
98SOROKINA Elena0003300000000000000033
99STANÍČEK Tomáš0330000000000000000033
100VYSKOČIL Matěj0000000003300000000033
101BĚLÍN Patrik0000000000000003200032
102HRNČÍŘOVÁ Klára0000000000320000000032
103JURIGA Pavel0000000000000000003232
104KUDERA Martin0003200000000000000032
105KUMSTA Libor0000000000000032000032
106NOVÁK Antonín0000000000000000032032
107HORČIČKA Aleš0000000000000310000031
108SCHNEIDER Robert0000310000000000000031
109ŠMEJKAL Kryštof0000000000000003100031
110CETL Igor0000000000003000000030
111DOSTÁLEK Petr0000030000000000000030
112IVANYUK Serhiy0000000000030000000030
113KNÍŽEK Martin0000000000000000030030
114KOŘÍNEK Milan3000000000000000000030
115KROH Michal0000000000000003000030
116POČ Marek0000000000300000000030
117HAMÁŠ Marek0000000000000000290029
118KRAINA Artur0000000002900000000029
119PLUHAŘ Zbyněk0000000000002900000029
120WALTER Jaroslav0000000290000000000029
121ZADRAŽIL David0000000000000000029029
122CHMELAŘ Václav0000000000000028000028
123DLABOLA Josef0000000000000280000028
124KVÉRKOVÁ Naděžda0000028000000000000028
125PEČINKA Patrik0000000000002800000028
126VÁCHA Aleš0000000000000000028028
127FIALA Miloš0000000027000000000027
128KATUŠČÁK Ludovít0000000000002700000027
129KUŠTA Pavel0000000000000000027027
130ŠORMOVÁ Alena2700000000000000000027
131EDL Milan0000000000000026000026
132HVĚZDA Miroslav0000026000000000000026
133KEŠNER Josef0000000000260000000026
134KROPÁČEK Jaroslav0000000000002600000026
135ŠVARC Michal0000000260000000000026
136JÁNSKÝ Martin0000000000000000025025
137KASPRIK Sergej0000000025000000000025
138KVÉRKOVÁ Michaela0000025000000000000025
139DROTÁR Robert0000000000240000000024
140KUŠTA Petr0000000000000000024024
141ŠVARC Stanislav0000000240000000000024
142BERKA Oldřich0000000000230000000023
143HAVEL Jiří0000000230000000000023
144HRŮZA Tomáš0000000000000000023023
145POVÝŠIL Martin 0000000000000023000023
146RAJMONT Matouš0000000000000002300023
147CEPEK Martin0000000002200000000022
148DANIHELKA Jiří0000000000000000022022
149FIKAR Tomáš0000000000000002200022
150EPPINGER Aleš0000000210000000000021
151HATLE Vladimír0000000000000021000021
152HNILICA Tomáš0000000000000002100021
153PROVAZNÍK Václav0000000000000000019019
154LENC Vladimír0000000000000000012012
155SKLENÁŘ Martin0000000000000000010010
156JANSKÁ Darina00000000000000000808
157ŠOLTYS Vladimír00000000000000000707
158KUBÁČ Jiří 00000000000000000606

PRAŽSKÁ GOLFOVÁ KARTA = GOLFOVÁ PENĚŽENKA na 15ti hřištích

 

 KDYŽ CHCETE PRODAT SVOJÍ NEMOVITOST

 

LOGO MAXXUS 

 

 

logo prazsky golfovy klub modry 

 
 
 
 

GOLF OPEN TOUR 2019 - DOTEK TURECKA

 

Hrajte s námi již 10. ročník GOLF OPEN TOUR - DOTEK TURECKA  O GOLFOVÝ ZÁJEZD DO BELEKU V TURECKU

 

logo 2019

 DOTEK   TURECKA

    Více zjistíte na

 

 

 

 

 

 

zkladn logo bez popisu 1.7.2012

Copyright © 2010 - 2019 GREEN FEE CLUB - Všechna práva vyhrazena