Green Fee Kredit Hraj

Hrajte prvotřídní osmnáctky v Praze a v okolí Prahy pod 1 000 korun.

Komu je produkt určen?

Green Fee Kredit Hraj je u nás alternativa ke klasickému členství a ročním hracím poplatkům, které již nemusíte platit. S Green Fee Kredit Hraj si u nás složíte Vámi vybranou částku a získáte herní kredit, ze kterého budete čerpat většinu služeb (green fee a další služby z nabídky GFC) s výraznou slevou. Produkt je vhodný pro golfisty, kteří chtějí hrát na různých hřištích z nabídky GFC častěji, nebo i méně častěji, ale nechtějí se vázat na pravidelné poplatky. Nemusíte platit základní roční poplatek 1500,-, ani žádný jiný poplatek, ale příjdete o další slevu na GREEN FEE.

V čem Green Fee Kredit Hraj je lepší než klasické členství?

Proti běžnému klubovému členství má Green Fee Kredit Hraj tyto výhody:

  • Hrací kredit je přenosný. Není problém s ním zaplatit i za své spoluhráče.
  • Čerpání kreditu není časově omezeno. Vložená částka není vázána na kalendářní rok. Kredit si můžete odčerpávat klidně během i další sezóny, tak jak budete mít možnosti si jít zahrát.
  • S Green Fee Kreditem uhradíte green fee i buggy. Tedy vše, co pro svojí golfovou hru potřebujete, a vše s výraznou slevou. Už nemusíte mít na golfu ve spěchu  kreditku , nebo peníze.

Jaké jsou výhody o proti  jiným klubům?

Ve srovnání s členstvím v jiných klubech se Green Fee Kredit Hraj vyplatí zejména kvůli tomu, že:

  • Máte možnost od nás chodit hrát za extrémně nízké poplatky. S Green Fee Kredit Hraj se dostanete na cenu i méně než 1 000,- za 18 jamek i o víkendech. Slevu na green fee lze navíc kombinovat se slevou pro členy Green Fee Clubu. V takovém případě můžete mít fee i o více než  polovinu levnější!
  • Nejste nijak omezováni vstupy a můžete si jít zahrát, kdykoli chcete. Není nutné se dopředu registrovat přes internet ani doufat, že na Vás na oblíbeném hřišti zbyde volná kapacita. Na všech nabízených hřištích budete plnohodnotným hráčem.
  • Máte dokonalý přehled o svých golfových výdajích. Každý měsíc Vám pošleme e-mail s výpisem, kolik peněz jste si z kreditu vyčerpali a jaký kredit Vám na ní ještě zbývá.

Kolik s Green Fee Kredit Hraj ušetřím?

Částku složenou jako Green Fee Kredit Htaj lze využít při platbě za green fee, přičemž ve všech případech získáte výraznou slevu.

Slevy na green fee a její výše závisí na typu Vašeho produktu Green Fee Kredit Hraj (podle toho, jak velkou částku si u nás uložíte) a pohybuje se od 10 % do 20 %. Tuto slevu ale můžete navíc volně kombinovat se slevou pro členy našeho Green Fee Clubu, a tak dosáhnout až na slevu ve výši 50 % (jednotlivé slevy se aplikují postupně, nejdříve klubová sleva a poté sleva Green Fee Kredit Hraj). To znamená, že na hřištích z nabídky GFC  budete hrát někteří i za poloviční ceny!

GFC KREDIT Hraj

BEZ NUTNOSTI PLATIT

ROČNÍ POPLATEK

SLEVA

GREEN FEE

pro nečlena

jen s KREDITEM

+ DALŠÍ

SLEVA

PRO ČLENA GFC

 

se SLEVou
dosaženou celkem

pro člena GFC

od popl. 1500,-

                 
         
30 000 Kč 20 % dle typu členství   až 50 %
20 000 Kč 15 % dle typu členství   až 50 %
10 000 Kč 10 % dle typu členství   až 50 %
Pro větší názornost popíšeme modelovou situaci, jak čerpání slev z produktu Green Fee Kredit Hraj funguje. Představte si, že jste golfista/ka, který/á vlastní  Kredit Hraj  30 000,- a chce si o víkendu zahrát 18 jamek. Běžné víkendové green fee je na Konopišti 2000,- ale náš člen s Kredit Hraj zaplatí pouze 1100,-,  a za tuto cenu může koupit fee i všem kamarádům z GFC ve flightu.

Další důležité informace

Pokud se stanete členem Green Fee Clubu, získáváte další slevu a fee Vás vyjde i na pouhých 800 Kč (stejně jako ostatní Vaše přátele, členy klubu, za něž by jste platil). Platby za tato green fee i za případné další služby (buggy, tréninkové míče) se automaticky odečtou z hráčova Green Fee Kredit účtu, který je tvořen jím složenou částkou.

Konkrétní ceny green fee po uplatnění všech slev se pohybují od 800,- do 1600,- o víkendu. Přehledně Vám zašleme tabulku se slevou green fee na všech hřištích dle výše vaší slevy . Jedná se o ceny a slevy na hřištích z nabídky GFC za 9, nebo 18 jamek podle aktuálního ceníku pro různé hrací dny a časy. 

Pro dosažení vybrané slevy musí být na hrací kredit jednorázově uložena požadovaná částka. To platí i pro doplnění dalšího kreditu na již existující kredit. Pokud jste na počátku složili na svůj hrací kredit 20 000 Kč, který jste postupně vyčerpali, musíte pro dosažení stejné slevy při příštím nabití kreditu opět složit částku 20 000 Kč. Máte však také možnost přejít na program s vyšší slevou (složit částku vyšší než 20 tisíc), nebo naopak zvolit variantu s menšími výhodami.

Již existující herní kredit Green Fee Kredit Hraj můžete i zrušit. V takovém případě si účtujeme storno poplatek ve výši 20 % z nespotřebované částky. Zbytek financí vašeho Kreditu Vám vrátíme nazpět.

 

 

PRAŽSKÁ GOLFOVÁ KARTA = GOLFOVÁ PENĚŽENKA na 15ti hřištích

 

 KDYŽ CHCETE PRODAT SVOJÍ NEMOVITOST

 

LOGO MAXXUS 

 

 

logo prazsky golfovy klub modry 

 
 
 
 

GOLF OPEN TOUR 2019 - DOTEK TURECKA

 

Hrajte s námi již 10. ročník GOLF OPEN TOUR - DOTEK TURECKA  O GOLFOVÝ ZÁJEZD DO BELEKU V TURECKU

 

logo 2019

 DOTEK   TURECKA

    Více zjistíte na

 

 

 

 

 

 

zkladn logo bez popisu 1.7.2012

Copyright © 2010 - 2019 GREEN FEE CLUB - Všechna práva vyhrazena