GREEN FEE OPEN TOUR 2016

NOVINKY A CENY O JAKÉ SE BUDE HRÁT V ROCE 2019

Připravili jsme NOVINKY na rok 2019!

Vaše oblíbená Green Fee Open Tour 2019 letos vstupuje již do 10.ročníku své existence.

Letos se budou turnaje konat opět pravidelně skoro každé úterý ve MSTĚTICÍCH.

Na těchto otevřených turnajích si hráči mohou zvolit výši startovného– běžnou cenu za 360,-, nebo zvláštní startovné o 1140,- dražší, to je potom startovné včetně 1x fee dle výběru za 1500,-.

Při výběru dražšího čili zvláštního startovného získá golfista zároveň ZDARMA 1x fee (voucher) na vybrané hřiště na Po - Ne z nabídky Green Fee Clubu (Černý Most, Konopiště, Karlštejn, Mladá Boleslav, Zbraslav, Slapy nebo Mstětice atd...).

Hrát se bude v jedné, nebo ve dvou kategoriích a vítězové získají vouchery od Green Fee Clubu.

Každý hráč, který se zúčastní úterního turnaje se rozhodne, jestli zaplatí startovné včetně zlevněného fee v rámci startovného na některé hřiště z nabídky GFC: Kunětická Hora, Karlštejn, Konopiště, Slapy atd...  

Termíny úterních turnajů v roce 2019 :  

Duben: 2,9,23 - Květen: 28, - Červen: 11,18,25 - Červenec: 16,23,30 - Srpen: 6,13,20,27 - Září: 3,10,24 - Říjen: 1,15,22,29 - Listopad: 5,12,19,26 ??? Některé termíny mohou být zrušeny hřištěm, protože může být upřednostněn komerční turnaj. Každý turnaj bude vypsán na ČGF a turnaje jsou vypsány vždy na měsíc dopředu.

Stejně jako v minulých ročnících i letos je mezi hlavní ceny zařazeno: TÝDENNÍ GOLFOVÝ ZÁJEZD DO TURECKA, NEBO DO ŠPANĚLSKA  včetně až 5x green fee na vybraná hřiště(BEZ LETENKY) + volná hrací karta až s 10 x GREEN FEE buď na Golf Resort Karlštejn, nebo do Golf Resort Slapy, nebo GREEN FEE na Golf Resort Konopiště 2020, nebo 10x na Golf Molitorov, nebo 10x na Golf Hodkovičky, Darovanský Dvůr atd..., jednotliové vouchery na partnerská hřiště GFC /PGK a další. Rozdělení cen se řídí dle řazení uvedeného níže.

  plakat green fee 2019 2 

 Letošní novinkou je možnost volby ceny pro vítěze.V praxy to znamená že absolutní vítěz má právo volby z cen pro 1.až 5. místo, hráč na druhém místě potom vybírá ze zůstávajících cen a takto se postupuje až do pátého místa. Tím se celá hra o ceny stává mnohem napínavější neboť se může stát že i hráč na pátém místě může získat cenu hlavní.

Novinkou se také stává DIVOKÁ SKOREKARTA o které se bude losovat na posledním turnaji celé tour. Pod touto kartou se skrývá jedna z hlavních cen což znamená, že i hráč bez umístění má šanci získat jednu z atraktivních cen.

- HLAVNÍ PARTNER - GREEN FEE OPEN TOUR 2019 -

JE FIRMA, KTERÁ DARUJE GOLFOVÝ ZÁJEZD DO TURECKA nebo ŠPANĚLSKA včetně až 5x GREEN FEE NA HŘIŠTÍCH Z VÝBĚRU.

PODMÍNKOU pro hlavní výhry je, že musí hráč odehrát min. 15 turnajů, aby měl nárok vyhrát HLAVNÍ CENY, které se budou přidělovat hráčům na posledním turnaji dle pořadí, nebo losem skorekaret např: TÝDENNÍ ZÁJEZD DO TURECKA nebo ŠPANĚLSKA, nebo půlroční kartu 2020 s 10ti fee na GOLF RESORT KARLŠTEJN, nebo 10 x fee pro rok 2020 na GOLF RESORT KONOPIŠTĚ, či 10x fee do HODKOVIČKY, nebo jiný výběr dle dohody. 

POKUD PO ODEHRÁNÍ POSLEDNÍHO TURNAJE BUDOU VÍTĚZOVÉ (HRÁČI) STARTOVAT V MÉNĚ JAK 15 TURNAJÍCH, BUDOU SE ROZDÁVAT ZA HLAVNÍ CENY(jako např: za Zájezd do Turecka, nebo za 10x green fee na jedno s uvedených hřišť) NÁHRADNÍ CENY GOLFOVÉHO CHARAKTERU, tak aby vítězové méně odehraných turnajů neztratili nárok na výhry. Náhradní ceny budou např: Green Fee v různém počtu pro vítěze na hřiště z nabídky PGK, nebo Green Fee Clubu, dále to budou krabičky s míčky, týčka, různé vouchery atd...   

VÍTĚZSTVÍ = stačí se zúčastnit co nejvíce turnajů, a vítězství je zaručené!

Budou  dvě  kategorie  0 - 18  a  18,1 - 54  hraje se na STB: vítězí vždy první hráč v každé kategorii. Pokud se zúčastní turnaje méně než 20 hráčů, tak se obě kategorie sloučí do jedné kateg. 0 - 54. Vítězové kategorií dostanou stejný počet bodů i stejné věcné ceny ( Green Fee na hřiště z nabídky GFC, buď na Konopiště, MB atd...).

Celkové vítězství - nejvyšší počet dosažených stb bodů + všichni dostávají body za umístění. Tak zvané účastnické body. To znamená, že body za účast se budou rozdělovat takto: 1. hráč dostane vždy 40 bodů, 2.hráč dostane 38 bodů, 3.hráč dostane 36 bodů, 4.hráč dostane 35 bodů, 5. hráč = 34 bodů, 6.hráč = 33 bodů, 7.hráč = 32 bodů atd....Do žebříčku nejlepších hráčů tour se účastnické body přičítají po každém odehraném turnaji. Kdo bude mít nejvíce bodů vyhrává. Do finále postupují všichni hráči bez rozdílu.

Více na www.greenfee-club.cz

Promotér si vyhrazuje právo na případné změny.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Staňte se partnery GREEN FEE OPEN TOUR 2019 !

V rámci otevřené golfové tour GREEN FEE OPEN TOUR 2019 nabízíme možnost prezentace vašich výrobků, či služeb na více než třiceti turnajích.

Jednotlivé turnaje a potažmo CELÁ TOUR jsou zajímavou možností k navázání nových kontaktů a k prohloubení stávajících.

Propůjčení jména společnosti k jednotlivým turnajům i celé tour.

Reklamní možnosti na webových stránkách, roll-up v prostorách klubu, na hřišti, fotografie z turnajů atd.

Možnost vložení propagačních materiálů do tašek každému účastníkovi turnaje.

Dostáváte hrací místa na kterýkoliv turnaj.

Umístění názvu a loga společnosti na stránkách ČGF u přihlášky na turnaj.

Možnost individuálního dialogu o nastavení partnerství.

Emailová prezentace partnerů na účastníky golfových turnajů, okamžitě je tisíce oslovených.

Pro podrobnější informace mě prosím kontaktujte.

Karel Štaubert - 608 037 575

PRAŽSKÁ GOLFOVÁ KARTA = GOLFOVÁ PENĚŽENKA na 15ti hřištích

 

 KDYŽ CHCETE PRODAT SVOJÍ NEMOVITOST

 

LOGO MAXXUS 

 

 

logo prazsky golfovy klub modry 

 
 
 
 

GOLF OPEN TOUR 2019 - DOTEK TURECKA

 

Hrajte s námi již 10. ročník GOLF OPEN TOUR - DOTEK TURECKA  O GOLFOVÝ ZÁJEZD DO BELEKU V TURECKU

 

logo 2019

 DOTEK   TURECKA

    Více zjistíte na

 

 

 

 

 

 

zkladn logo bez popisu 1.7.2012

Copyright © 2010 - 2020 GREEN FEE CLUB - Všechna práva vyhrazena